Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Sprzęt gastronomiczny

Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 12.05.2017
Eujuicers jest firmą, która dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produktów do robienia soków. Oferujemy wyciskarki i sokowirówki w różnych modelach. Różnorodność sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty gwarantują wytrzymałość i łatwą obsługę. Poza tym są wydajne i pozwalają na robienie soków z warzyw, traw i owoców. Wyciskarki ręczne i dwuślimakowe to tylko niektóre z oferowanych przez nas produktów. Zajrzyj na naszą witrynę www i dowiedz się więcej o ofercie i świecie soków naturalnych.
Więcej o firmie: Wyciskarki do soków
Strona Lozamet

Lozamet

Dodano: 19.08.2013
Lozamet – profesjonalne kuchnie. Łódzki Lozamet to wysokiej klasy specjalista od produkcji, montażu i serwisu urządzeń kuchennych przeznaczonych dla placówek zbiorowego żywienia. W ofercie znajduje się wiele wyspecjalizowanych maszyn, pozwalających na usprawnienie pracy, zarazem estetycznych i wygodnych, gwarantujących szybkie, smaczne posiłki. Dzięki ponad półwiekowej tradycji każdy element produkcji, sprzedaży i obsługi serwisowej jest dopracowany do perfekcji, gwarantując tym samym wieloletnie zadowolenie klientów. Lozamet to doskonałe profesjonalne kuchnie.

Słoneczne caprese

Sałatka caprese przywędrowała do Polski z włoskiego południa i do dziś nierozerwalnie kojarzy się właśnie z tym rejonem. Mozarella, czyli charakterystyczny biały ser produkowany z bawolego mleka pochodzi właśnie ze słonecznej Kampanii, a jeśli dodać do niego prawdziwą oliwę...

więcej